Produktbeskrivelse
Slitesterk HDPE-bunnplatesett – pålitelig beskyttelse for din firhjuling
Beskytt firhjulingens chassis og understell med et slitesterkt bunnplate laget av 10 mm HDPE-plast. Det robuste materialet kombinerer lav friksjon, kjemisk motstand og imponerende fleksibilitet – noe som gjør det ideelt for tøff terrengkjøring i alle værforhold.
Bunnplaten er konstruert i flere seksjoner som kan demonteres individuelt. Dette gjør det enkelt å bytte ut skadede deler eller utføre service uten å måtte fjerne hele dekselet.
Effektiv drenering under våte forhold
Utstyrt med praktiske dreneringshull som slipper vann og gjørme igjennom. Kjør uhindret i regn, snø og gjørme – og skyll enkelt rent med høytrykkspyler når du kommer hjem.
Bygget for kald og tøff bruk
HDPE forblir sterk og fleksibel selv ved temperaturer ned til -50°C. Materialet sprekker ikke ved støt eller støt og glir lett mot bakken, noe som reduserer risikoen for å sette seg fast.
Monteringssett inkludert
Komplett med bolter, braketter, forsenkede skiver for å beskytte bolthoder og klare installasjonsinstruksjoner – klar for umiddelbar montering.Vekt: 18,6 kg
Bruksområde
Beskyttelse ved terrengkjøring i skog, fjell og gjørme
ATV-eventyr i snø og ekstrem kulde
Jakt, jordbruk og skogbruk der understellet er utsatt for støt og støt
Firehjuling i vannfylte eller gjørmete omgivelser
Beskyttelse for arbeidskjøretøy under daglig kjøring i tøffe miljøer
Perfekt for både hobby og profesjonell bruk der kjøretøyets levetid er viktig
Passer til følgende modellene
CFMoto CForce 850 (G3)
CFMoto CForce 1000 (G3)
- årsmodell fra 2024 og utover
Passer også de amerikanske modellene CFMoto CForce 800 Touring og CFMoto CForce 1000 Touring, fra 2024.
Leveringsinformasjon
Leveres inkludert bolter, braketter og spesielle forsenkede skiver for å beskytte bolthodet og detaljerte installasjonsinstruksjoner.